עלינו – איכות הברזל

איכות הברזל פועלת בתחום התעשייה קרוב לעשור ומביא את כל פתרונות העיצוב והיצירה בתחום הברזל וכן עבודות מתכת כלליות. לצד אלמנטים של עיצוב מדהימים, ידיעה וניסיון רב, לוקחים הנפחים ועובדי המסגרייה והופכים כל דרישה שלכם לגימור מדהים על כל המשתמע מכך.

איכות הברזל נמצא בעמק הברכות 17 פארק תעשיות מגדל עוז ובזכות אנשי המקצוע שהם גם אמנים לכל דבר, מאפשר לכם ייצור מדהים של אדניות מושלמות מברזל, מעקות פנים בעיצוב אישי, ריהוט אורבני, גדרות, מדרגות ברזל משולבי עץ, קונסטרוקציות ועוד.

באמצעות הציוד המתקדם שיש ברשותנו וחלוקת משימות בין ארבעה מחלקות נוכל לייצר לכם כל עבודה ובתנאי שיהיה לכך תכנון מקדים, רישומים מקדימים ובירור הצרכים כך שהכול יתנהל ויתקבל על פי שביעות רצונכם בלבד.

שערים מברזל

הפרויקטים האחרונים שלנו

מעקות מעוצבות

לצד ניסיון רב שנים, נבחרת נותני השירות שלנו עובדים לצד מכונות לייזר מהטובות ביותר, מכונות של ניקוב, מכשיר ייעודי לכיפוף ברזל, תנורים ייעודיים לצבע בהתאמה אישית ועוד.

לצד הציוד המדהים שבו אנו משקיעים, עוברים העובדים שלנו הדרכות והשתלמויות וכך עובדים בסביבת עבודה בטוחה ובו זמנית מייצרים תוצרים מושלמים על פי כל תקני הבטיחות המבוקשים לרבות תקן 9001 ISO.

כמו כן לצד העבודות השגרתיות, ניתנת לכם ההזדמנות לפגוש את מחלקת האמנות שלנו וכך לקבל את שלל הפתרונות היצירתיים ביותר של פיתוח מוצרים ברמה האמנותית ואף שדרוג הקיימים למשהו הרבה יותר נחמד ונעים לעין.

הניסיון הגדול שיש ברשות העובדים ונותני השירות שלנו הוכיח את עצמו ומאפשר גם לכם לפתח כל רעיון מדהים למוצר מושלם החל ביצירת הסקיצה ועד תכנון וחיתוך של התוצר שבמהרה יהפוך למיצג אמנות אצלכם בדירה או בעסק.

זקוקים לפרטים נוספים? איכות הברזל – הרבה יותר מעבודות ברזל!

צפו בסרטונים

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!