מסגריה לעבודות ברזל יוקרתיות על ידי נפחים אומנותיים

ברזל היה ויישאר חומר הגלם החזק ביותר, אבל כשהוא פוגש את אנשי האמנות ואת היתרונות המושלמים הוא לפתע הופך מדהים יותר, מתאים את עצמו לסביבה ומאפשר גם לכם לעצב את הבית או הגינה או לחילופין לשדרג בצורה משמעותית את סביבת המשרדים או המפעל.

נשמע לכם מוכר? האם אתם חושבים על זה זמן רב? ברוכים הבאים לרבים וטובים שכבר עשו את זה בענק! בואו לשדרג את גרם המדרגות הישן או להחליף אותו לטובת ניצול מיטבי של השטח!

איכות הברזל, הבית התעשייתי המוביל בשוק שפותח את דלתותיו ומציע גם לכם את מיטב עבודות המתכת והאלומיניום וכן מאפשר לכם לפגוש את יצירות האמנות המדהימות ביותר בתחום הברזל.

במפעל המדהים שהוא בית, הפכו האמנים של איכות הברזל את המוצר הקשיח והפחות מזמין לדבר הבא שלכם – הפעם אדניות מושלמת, פרגולה מרהיבה, שער כניסה מזמין ואפילו קונסטרוקציות לסביבת התעשייה.

מגוון עבודות ברזל מכל הסוגים

אז מאיפה מתחילים ולמה דווקא כאן?

איכות הברזל מבינים את הצורך ביוקרה ובו זמנית מבינים את התקציב המבוקש ומכאן גם הגיע הפתרון החד והמושלם, אמנים שמכירים את הברזל ויכולים להפוך את חומר הגלם הזול הזה למשהו סופר יוקרתי!

כעת ניתנה גם לכם ההזדמנות להפוך את סביבת העבודה או המשרד לבעל ערך אפילו במעמד המכירה!

איכות הברזל פועלת קרוב לעשור ומאפשרת גם לכם לקחת את הברזל ואת הדמיון כמה רחוק שרק אפשר – הפעם לצד אנשי מקצוע בעלי ניסיון ומוניטין הברזל שלכם ייראה טוב יותר מתמיד!

איכות הברזל – מה אנחנו מציעים לכם?

במפעל הבית שלנו המשתרע על 3000 מ"ר תוכלו למצוא את טובי אנשי המקצוע שהם הרבה יותר מנפחים או מסגרים, אמנים ששווה לכם להכיר מקרוב!

לצד מכונות לייזר מתקדמות ביותר, מכונות של ניקוב, מכונות ייעודיות לכיפוף פחים, צינורות, בחירת הגוון המתאים וצביעה באמצעות המכונות המתאימות, תוכלו גם אתם להגשים את החלום האישי שלכם ועוד לפני שהוא יעבור לכם בדמיון, אנשי המקצוע שלנו ייקחו את כל המשימות ויפתחו מוצר מיוחד במינו.

באיכות הברזל מועסקים אנשי מקצוע שעובדים תחת כל ההכשרות המתאימות ובכל ארבעת המחלקות מסתמכים על תקינות העבודה והצמדות לכל התקנים לרבות תקן ISO 9001.

מחלקת ריהוט אורבני

מחלקת הריהוט שלנו מייצרת אין ספור מוצרים המותאמים הן למרחב הפרטי והן למרחב העירוני והציבורי הכוללים ייצור ספסלים, תחנת אוטובוס, פרגולה לבית, סככה, לוח מודעות ואפילו עמודי מחסום קבועים ומתקני אופניים.

מחלקת גידור

איכות הברזל ערוכים לכל דרישה מוסדית או ציבורית ומכאן מציגים לכם את כל סוגי הגדרות מהפרדה, מעקות הולכה, שערים וכל מה שמצריך את הטכניקות המתקדמות המצריכות חיתוך, ניקוב, כיפוף וכן צביעה.

ריהוט לגינה מברזל
מעקות מעוצבות

מחלקת קונסטרוקציה

במחלקה הזו יתאפשר לכם ליהנות מכל פתרונות ייצור הקונסטרוקציה עבור מבני תעשייה, מרפסות, גלריה ואפילו פיר המעלית. חשוב לציין כי לצד לא מעט משימות, גם משימה זו תחבור אליה את מיטב המהנדסים, אנשי קונסטרוקציה ועוד – הכול בהתאם לדרישות ותוכניות האדריכלים.

איכות הברזל – זה לא רק ברזל זו אמנות!

לצד אין סוף אפשרויות, כשמדברים על איכות הברזל מדברים על אמנות וגם כאן, מאפשרים לכם הנפחים ואנשי הברזל היצירתיים מגוון של אפשרויות החל במדפי ספריה מרחפות ועד מוצרי יודאיקה מדהימים ביופיים – הפעם הברזל יפתיע אתכם בענק!

לצד מענה מהיר, התאמה ותיאום ציפיות, תוכלו לקחת את הברזל ואת הרעיון שלכם הכי רחוק שאפשר לרבות שילוב של חומרי גלם נוספים בתיאום מראש.

רוצים להתייעץ, לתכנון נכון וללכת על אמנות הברזל? איכות הברזל, נשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לסופו.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!