עיצוב הפנים של חלל הבית עובר אין ספור טרנדים ושינויים וכך גם התאמת גרם המדרגות לבית או למשרד והפיכת החלל הפתוח למקום יוקרתי, מזמין ובעיקר אחד כזה שיכול לשדרג את ערכו של הנכס.

אז אם בעבר נהוג היה לפגוש את גרם המדרגות הברזלי מחוץ למתחם המשרד או הבית, שהרי היום באמצעות אמני נפחות וברזל, אפשר בהחלט לקחת את הברזל ולהפוך אותו לחומר בידי היוצר – הפעם בדמות עיצוב של מדרגות ברזל מושלמות במחירים ששווה לכם להכיר!

רוצים לשדרג את פנים הבית או המשרד באמצעות גרם מדרגות ברזל בעיצוב אישי? איכות הברזל, משדרגים את התפאורה בחלל הפתוח והופכים אותו מפרקטי ליפה במיוחד.

מדרגות ברזל מעוצבות באיכות ללא פשרות לבתים פרטיים ומשרדים

מדרגות מברזל מעוצבות – מה צריך לדעת לפני?

אם פעם נהוג היה לחשוב כי כל המדרגות נראות שאותו דבר, שהרי היום בזכות הגילוי והחוזקה של הברזל השתנו הדברים והם מאפשרים גם לכם להרים את רמת העיצוב בבית ובמשרד באמצעות מדרגות ברזל מעוצבות.

לצד חומרים חדשים וגישות ייחודיות וחדשות מתערבבים להם אין ספור סגנונות של עיצובים ומאפשרים גם לכם לשדרג את נראות הבית ואף להעלות את ערכו – הכול בזכות אנשי המקצוע הטובים ביותר לצד חומרי הגלם שמכירים ויודעים להשתלב עם ברזל בצורה המושלמת ביותר.

אחד הדברים הלא חשובים פחות זה לדעת את סגנון המדרגות מראש, אם מדובר בבית פרטי יש להבין איך המדרגות ישפיעו על כלל הבית.

דברים נוספים שיילקחו בחשבון זה היכן ימוקמו המעקות? מה תהיה הזווית המתאימה עבורן ביחס לגרם המדרגות ושאר חלל הבית? בגדול, פרטים אלו לא חשובים פחות וזאת כדי לייצר זרימה נכונה בכלל העיצוב במטרה לייצר את ההרמוניה ואת האווירה המבוקשת.

כמו כן, כבר בשלבים הראשונים יידרש לייצר סקיצה ראשונית שתלמד את כל הנוגעים בדבר כיצד ישתלבו מדרגות ואיך ישפיעו בסופו של דבר על העיצוב הכללי בבית.

מדרגות

מדרגות בעיצוב אחר – למה דווקא איכות הברזל?

אצלינו באיכות הברזל מבינים בדיוק מה אתם צריכים ומתוך אהבה והכרת הברזל, מגיעים למשימה הזאת טובי האמנים ומאפשרים עיצובים ובחירת סגנונות בהתאמה אישית וייחודית לבית או לסביבת העבודה שלכם.

על פי תנאי השטח והמיקום, ייצרו לכם המקצוענים של איכות הברזל בדיוק את מה שאתם שואפים עליו, הפעם יהיה זה גרם מדרגות מדהים ומעוצב מברזל בשילובים על פי בחירה וכיד הדמיון שלכם ושל המעורבים ביצירת האמנות החדשה.

המוניטין והניסיון של איכות הברזל הם שהביאו אותם עד הלום וכך הם יכולים לברור גם את הצורך שלכם וליישם את המקצועיות והכישרון במקום אחד. מהיום מדרגות ברזל הן לא רק סתם מדרגות אלא יצירתיות ללא גבולות.

איכות הברזל משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר ולצד הברזל החזק והעמיד, מבצעים את כל העבודות בבחירת צבעים איכותיים השומרים על איכויות הברזל, מונעים חלודה והכי חשוב מיישמים גם עבורכם את כל יכולות ושיטות עבודה ייחודיות ופרקטיות שמצליחות להם זה שנים.

בנוסף, שמים לעצם איכות הברזל את כל כללי הבטיחות ולצד ההשקעה בעיצוב ונראות מושלמת לא פוסחים על תוצר הפועל ומתקיים על פי כל כללי התקן הנדרשים והמחמירים ביותר.

מתכננים לשנות את נראות חלל הבית או המשרד באמצעות גרם מדרגות מדהים שהוא הרבה יותר ממשהו פרקטי? צרו קשר באמצעות צור קשר באתר ואנו נשמח ללוות אתכם החל בתחילת התהליך וכלה בסיום העיצוב והקמת גרם מדרגות שיתאים לכל התכונות הייעודיות ובסופו של דבר יהיה מקסימום ניצול בדגש חוזר על בטיחות וסגנון מרשים.

הפרויקטים האחרונים שלנו

עבודות אחרונות בתחום המדרגות

מדרגות מעוצבות
מדרגות ברזל

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!