אם פעם נהוג היה לפגוש בתים עם מפלס אחד, שהרי היום, בעידן החדש בו קיים יותר ממפלס אחד עולה השאלה, היכן למקם את המדרגות? איך הן ישפיעו על כלל עיצוב הבית? באיכות הברזל מבינים את הטרד ההולך ומתחזק ומאפשרים גם לכם גרם מדרגות לפנים הבית, הפעם לא רק כדי לעלות ולרדת אלא בעיקר להתגאות בשדרוג שנוצר.

מעצבים את הבית מחדש? בשלב הזה חשוב שלא תשכחו את עיצוב גרם המדרגות שיספק לכם נופך עשיר ויוקרתי לכל חלל הבית על כל המשתמע מכך.

מדרגות לבית הפרטי שלכם – כך זה אמור להראות

שלא בדומה למבנים אחרים, המבנה הפרטי שלכם יציג מדרגות צמודים לקיר כך שכל חלק מחלל הבית ינוצל כהלכה ובאוויר תתקיים תחושה של עיצוב נקי ובמיוחד נוח ובטוח לשימוש. מהיום איכות הברזל מביאה את כל האפשרויות לשילוב המדרגות כחלק בלתי נפרד מהעיצוב וכן הנוחות של כל הגרים בבית לרבות מבנה גופם ומידותיהם של הילדים הקטנים בבית.

מדרגות לבית לא רק יתאימו לבוגרים מבניכם אלא גם לכפות הרגליים הקטנות של שאר דיירי הבית הבוגרים והצעירים יותר.

תוך כדי התחשבות בחלל הבית, בחירת כמות המדרגות וחלוקת החלל באופן נכון, יבצעו איכות הברזל את כל מה שנדרש החל בבחירת חומרי הגלם החזקים ביותר ועד הצורה והמיקום הנכון ביותר של המדרגות כך שבסופו של דבר ישמשו את כל דיירי הבית בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

איכות הברזל, מספקים גם לכם את שלל עבודות המסגרייה האיכותיות ביותר והכול ברשותם וזכותם של מסגרים ונפחים שעבורם כל יצירה היא אמנות בפני עצמה!

רוצים לשדרג את המדרגות הקיימות או לבנות גרם מדרגות עם עיצוב יוקרתי במיוחד? מומחי נבחרת העיצוב שלנו ממתינים לכם וישמחו לספק את כל המידע תחת קורת גג אחת.

מדרגות

פרויקטים אחרונים בתחום בניית מדרגות

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!