התרומה המשמעותית ביותר של מדרגות טרפזיות לסביבת הבית או העסק הוא בעיקר עניין האטרקטיביות שלהן.

מדרגות טרפזיות, הכול מתחיל ונגמר בצורתן ובו זמנית על פי כל תקני הבטיחות משמשות מדרגות אלו למדרגות הטובות ביותר חלילה בזמן מנוסה או מצב חירום כזה או אחר.

זו יכולה להיות עליית גג או אפילו קומה של גלריה, אתם מחליטים איפה, מתי ולראשונה פוגשים את אמנות הברזל שמפצלת בין המפלס התחתון והעליון בחינניות ואסתטיות שהופכת את הברזל לחומר גלם מדהים ועיצובי לא פחות מכל השאר.

כיצד נראות מדרגות טרפזיות?

כאמור, מדרגות טרפזיות קשורות בצורך מדרכן וכמו מדרגה לוליינית כך גם מדרגות טרפזיות יוצרות סוג של מדרך מעוגל אם כי המדרגות עצמן לא מעוגלות אלא בצורת טרפז.

ביחס לשאר סוגי המדרגות, בחירת מדרגות טרפז תאפשרנה לכם לייצר מראה ייחודי וגם כאן יילקחו בחשבון גודל חלל הבית והמרחב בצורה הגיונית, אסתטית ונכונה הן על פי טעמי העיצוב והן על פי המיקום המאפשר זאת.

מחפשים לבנות מדרגות טרפזיות בחלל הבית או המשרד שלכם? נבחרת המקצוענים של איכות הברזל מציגה את כל הכלים ונצמדת לכל תווי התקן המחמירים במטרה לייצר לכם גרם מדרגות מעוקל, עיצוב אבל בטוח ביותר. לצד אין ספור אפשרויות, מוניטין וניסיון, המקצוענים של איכות הברזל יפתחו בפניכם את עולמות הברזל והפיכתו לגרם המדרגות המושלם – זה שתמיד חלמתם עליו.

האם יש לכם שאלות נוספות? מתלבטים בין מעקה מברזל או שילוב חומרי גלם נוספים? בשלב הזה אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים באתר ואחד מאיתנו ישמח לחזור אליכם, לייצר פגישת ייעוץ ראשונית ולהחליט בנחת על כל השלבים החל משלב התכנון, הסקיצה הראשונית, בחינת המקום והוצאת המשימה לפועל.

מדרגות

פרויקטים אחרונים בתחום בניית מדרגות

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!