מבין כל דגמי המדרגות, אין ספק כי מדרגות לולייניות לוקחות בגדול וזאת בזכות הנראות המושלמת. מרגע שנכנסים לבית או למבנה משרדים ונתקלים בהם אי אפשר להתעלם מקווי העיצוב הישרים והנראות הייחודית.

כמו הספירליות, כך גם מדרגות לולייניות שבעיקר מתאימות את עצמן לחללים קטנים ומנצלים את החלל המבוקש בלי להשרות אווירה של מחנק או חוסר במקום.

הפריט העיצובי המושלם ביותר לבניין המשרדים שלכם או לדירת המגורים שלכם יהיו ויישארו מדרגות לולייניות שיחתכו בין המפלס העליון והתחתון, הפעם בשיק ואיכויות עיצוב שאסור לכם לפספס.

מאיזה חומרי גלם אפשר לייצר מדרגות לולייניות?

ניתן להקים מדרגות מסוג זה החל מגדלים של מטר שישים וכן בצורה העיגולית או בצורה המרובעת.

לרוב, אפשר לפגוש מדרגות מסוג זה מחומרים כמו פלדה, עץ, נירוסטה וגם מדרגות המושתתות על חומר הברזל הנחשב זול ובעיקר חזק ועמיד לאורך שנים (בתנאי שבברזל מגולוון עסקינן).

בסיכומו של דבר, מדרגות לולייניות מצריכות לא רק ידע בהכנתן אלא גם ביכולות יצירה וכשרון שאסור לפסוח עליהן וכאן, בדיוק כאן לנו באיכות הברזל לצד נפחים ואמני ברזל יש את כל היכולות להפוך את המדרגות שלכם למשהו מדהים ביותר בנוף הדירה או המשרד.

לצד שיטה, מקצועיות והכלים המתאימים תוך התחשבות במרחב הפנוי וכן לצד בטיחות ללא פשרות, פועלים איכות הברזל ללא פשרות ומאפשרים לכם בניית מדרגות מדהימות שנתמכות בין היתר במעקה חזק, מעוצב שמתאים למדרגות לרבות קונספט העיצוב הכללי.

בקרו באתר הבית שלנו, התרשמו מעבודות ומהמלצות בתחום ואם כל זה מדבר אליכם, השאירו את הפרטים והמקצוענים שלנו בדרך אליכם – מלווים אתכם שלב אחר שלה החל בכתיבת הרעיון ועד יצירת מדרגות לולייניות מדהימות.

מדרגות

פרויקטים אחרונים בתחום בניית מדרגות

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!