אף על פי שמדרגות רגילות אינן שונות בשימושן ממדרגות מרחפות – גרם מדרגות צף הוא קפיצה רצינית בתחום העיצוב ומאפשר מראה מדהים ביותר בתחומי עיצוב הפנים.

איך זה נראה מהצד? כשמן כן הן, מדרגות כמו "תלויות באוויר" מרחפות להן, לא מקובעות אבל חזקות בהרבה יותר ממה שנדמה לכם.

כאמור, המדרגות המרחפות מגיעות ללא כל תמיכה ואולי זה מה שכל כך מייחד אותן והופך אותן לטרנד שאיננו חולף בלא מעט בתים.

למה מדרגות מרחפות?

בגלל המון סיבות אבל העיקרית בזכות ניצול מיטבי של המקום וללא תלות בקיר סמוך וללא תלות בקונסטרוקציה כזו או אחרת. מחפשים חדשנות ועיצוב מקורי בבית? הכירו את המדרגות המרחפות – גרם מדרגות צף ומספק לכם את כל התשובות ומציב את חדשנות העיצוב אצלכם בבית. מהיום גם אתם יכולים להפוך את הבית שלכם לבית החלומות שתמיד חלמתם עליו והכול בזכות ניצול מיטבי של השטח, מינימום תלות ומקסימום יצירה שתשדרג את נראות הבית שלכם לבלתי היכר.

האם אפשר לייצר מדרגות מרחפות גם מברזל?

אפשר לבנות מדרגות מהסוג הנ"ל מכל חומר גלם, אבל כשמדברים על הנפחים והמקצוענים של איכות הברזל, נפתח בפניכם עולם חזק, אחר ובעיקר מדהים של מדרגות מעוצבות מברזל, הפעם בהתאמה אישית.

האם מדרגות מרחפות בטוחות לשימוש בבית?

לעיתים קיימת תחושה כי המבנה של המדרגות לא מאפשר ירידה או עלייה בטוחה וכאן, בדיוק כאן היינו רוצים לחזק לכם את התחושה ולספר לכם כין אין בטוח יותר מתוצר מושלם שנעשה על ידי מומחים בתחום.

רוצים להתייעץ לפני שאתם מתקינים מדרגות ברזל מרחפות? צרו את הקשר הראשוני ואנשי המקצוע שלנו ישמחו ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לסופו.

מדרגות

פרויקטים אחרונים בתחום בניית מדרגות

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!

  מדרגות מרחפות

  כאשר חושבים על העניין הפונקציונלי, אין הבדל גדול בין מדרגות רגילות לבין עניין של מדרגות מרחפות. מדרגות צפות או שימוש של מדרגות מרחפות יכולים בהחלט לספק לכם את אותה הרמה של החוזקה והיציבות והשינוי הוא רק בעיצוב. הפעם תוכלו לראות עיצבו של מדרגות שכאילו מרחפות להן באוויר. המדרגות לא מקובעות אל הקרקע ולא אל המקבילות להן וזה מה שהופך אותן לכל כך מיוחדות ומבוקשות בעיצוב המודרני.

  עומדים להיכנס למשרד החדש או לבית החדש ולא יודעים כיצד להשלים את העיצוב? בדיוק במאמר הבא נדבר על סוגי מדרגות מרחפות ואיך לבחור אותן הכי נכון שאפשר.

  מאילו חומרים עשויות מדרגות מרחפות?

  המדרגות המרחפות מספקות אשליה כאילו הן מצויות באוויר, תלושות מהמדרגות המקבילות והפעם כל שלב בא בנפרד.

  ללא חוליה מקשרת בין המדרגות, זה למעשה העיצוב הייחודי מה שבסופו של דבר יוצר את התחושה הקסומה והייחודית הן בחלל הבית והן בחלל המשרד.

  החומרים מהם עשויות המדרגות המרחפות הן עץ גושני, זאת כדי להבטיח כי מדובר בחומר גלם חזק ויציב דיה. כמו כן, העץ הגושני בא לידי ביטוי בעובי וברוחב הנע בין חמישה עשר ס"מ ועד שלושים ויותר.

  החתכים בעץ גדולים והמראה והתחושה מאסיביים ביותר ומבטחים מקסימום של בטיחות ועיצוב מושלם המתאים הן למראה הקלאסי והן למראה המודרני.

  בסיכום חלק זה אפשר לומר כי אפשר לבנות מדרגות מאיזה חומר שתרצו, זה יכול להיות אלומיניום ,ברזל, זכוכית וגם עץ. בגדול, מה שחשוב לעשות זה להתאים את כל הפרמטרים והמידע לפי מה שבאמת מתאים לכם ולסביבת הבית או המשרד – הכול כדי להקנות את המראה הנכון ביותר.

  מדרגות

  מדרגות מרחפת מעץ אלון

  עץ האלון בעל תכונות חזקות וקשיחות והגוון שלו בהיר. כמו כן, העץ בעל סיבים עמוקים ומכאן גם הנראות הטבעית של העץ. רוצים מדרגות מרחפות מעץ אלון? בשלב הזה תוכלו לבחור בין גוון בהיר, לבן, או גוון אדמדם יותר.

  האם המדרגות המרחפות נחשבות בטוחות?

  זה שהמדרגות אינן נשענות כביכול אחת על השנייה, מקנה לעיתים תחושה של חוסר ביטחון מה שאיננו נכון. המדרגות המרחפות בטוחות ביותר היות שהן מחוזקות יתר על המידה והתמיכה שלהן הוא הקיר עצמו!

  בסיכום דבר, יש כמה וכמה סוגים שאיתם אפשר לבנות מדרגות מרחפות. לצד זאת, באיכות הברזל כבר חשבנו על הכול ולכן מספקים לכם את הבחירה הטובה והבטוחה, המחיר הנכון, ההתקנה האיכותית ובגדול, ייצור, תכנון, הובלה והתקנה.

  איכות הברזל – השיחה עליכם וכל השאר עלינו!