אם פעם נהוג היה לחשוב כי סורגים שימשו רק להגנת הבית הרי שהיום, לצד כל עיצוב הבית הם משמשים פריט שמצטרף לתוכנית ומעבר להגנה מאפשר נראות יוקרתית ביותר. מחפשים סורגים שהם גם ביטחון וגם עיצוב יחד?

ברוכים הבאים לאיכות הברזל, הבית שיספק לכם את כל פתרונות הביטחון והעיצוב באמצעות שדרוג הברזל ועיצובו בצורה המקורית ועל פי טעמכם האישי.

מעבר לרצון להגן על הבית, הנה לפניכם שלל השירותים לשדרג את נראות העסק או הבית באמצעות סורגים מעוצבים לחלון במחיר שיפתיע אפילו אתכם.

סורג מעוצב לחלון במחיר מפתיע

איך בוחרים סורגים מעוצבים?

הגיע הרגע לשדרג את הבית? לנו באיכות הברזל יש את כל הכלים והאפשרויות לסייע לכם לעצב את הבית באמצעות סורג שכבר לא מאיים במראהו, מהיום סורג שלכם לא רק יקנה לכם בטיחות מלאה אלא ישתלב היטב ובעדינות עם שאר אפשרויות העיצוב בבית ומחוצה לו.

רוצים לשלב את הכול יחד? אצלינו באיכות הברזל תוכלו ליהנות מסורגים מושלמים בעיצוב ייחודי העומד בדיוק בדרישות הבטיחות ובו זמנית לא מפספס את הנראות העדינה והשילוב עם פנים וחוץ הבית.

סורגים מעוצבים בסביבת העבודה – עוד דבר שכדאי להוסיף לרשימה

כמו הבית כך גם המשרד או מקום העבודה. המקום בו מצויים מסמכים מסווגים, מידע חשוב ואפילו ציוד יקר שחשוב לגונן עליו וכאן אנחנו מאפשרים לכם יצירת סורגים מעוצבים שיתמזגו היטב עם כל סביבת הארגון אבל בו זמנית לא ישכחו להקנות מקסימום של הגנה גם כשאתם לא בסביבה.

סורגים מברזל

לאיזו מטרה אתם צריכים את הסורגים החדשים?

סורגים אפורים? דהויים? זה לא באמת חייב להיות כך, לא כשיש לכם את כל האפשרויות לבחור את חומר הגלם החדש, לבחור בגוון האחר ולשלב את כל זה ליצירת אמנות מופלאה.

בין שמדובר בסורגים מעוצבים לחדר המבוגרים ובין שמדובר בעולם הילדים, כיום, לצד אין ספור טכנולוגיות, חומרים וקדמה, יעניקו לכם המקצוענים של איכות הברזל את כל האפשרויות לעצב את הסורגים בדיוק כמו שאתם צריכים ובדיוק כמו שהילדים שלכם אוהבים – הכול לצד נראות מושלמת ועם ביטחון מלא!

רוצים למנוע נפילה של ילדים בבית? אם פעם נהוג היה לחשוב כי כמה שיותר ברזל וכמה שיותר חזק יותר טוב, שהרי היום השתנו הכללים וההמלצה הרווחת היא ללכת על סורג שבגדול ימנע נפילה על ידי חצייתו ויאפשר לכם גמישות במעמד העיצוב.

סורגים מברזל

אילו סוגי סורגים יש?

יש כמה וכמה אפשרויות לעיצוב סורגים אבל קודם לכן חשוב להבין באיזה צבע ובאיזו צורה תבחרו אותם.

מבחינת הצורות, השוק מציע שלושה מצבים של סורגי בטן, סורג ישר או סורג נפתח. הסורג הישר נחשב סורג סטנדרטי והוא אסתטי פחות. לעומת זאת, אם מייצרים אותו בצורה יצירתית יותר ומוסיפים נגיעות ייחודיות זה בהחלט יכול לתת מענה מושלם שלא רק יגן על סביבת הבית אלא גם יקנה תחושה מדהימה ונעימה.

הסוג השני הוא סורגי בטן, סורג קצת מעוגל המדמה בטן ומכאן גם שמו וכאן מדברים כבר אל נראות אסתטית יותר היות שלא מדובר בסורג המקורב לקיר.

הסורגים הנוספים הם אלו הנפתחים או מאפשרים קיפול ועשויים בקווים אנכיים כך שאפשר לפתוח אותם בהזזה פשוטה. הם מושלמים לעיצוב עם זאת הם חזקים פחות מפני פריצה, גניבה או כל מה שביניהם.

בסיכום דבר, יש בהחלט אין ספור אפשרויות לקחת סורג "ערום מעיצוב" ולעצב אותו כיד היוצר בזכות הברזל הידידותי אבל קודם לכן בזכות איכות ברזל שיודעים לעשות בדיוק מה שתרצו כדי שהסורג הזה יהיה חזק ובו זמנית ידידותי לעיצוב ולסביבה.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!