אם פעם הכוכבות הראשיות היו פרגולות מעץ, שהרי היום יותר ויותר ישראלים הולכים דווקא על פרגולות ברזל – הפרגולות שמביאות עיצוב מושלם ומתאימות עצמן לכל צורך או מבנה בבית הפרטי שלכם.

נשמע לכם מוכר? האם עצבתם את כל נראות הבית וכעת חסרה לכם הנגיעה הסופית? כדי לעצב את הגינה ולהכין אותה בצורה המושלמת לקיץ, אולי כדאי שתכירו את איכות הברזל ולצד מחירים מדהימים, תוכלו גם אתם ליהנות מפרגולות ברזל חזקות ויפות לעין.

פרגולות ברזל באיכות ללא פשרות

פרגולות מברזל – זה נכון גם בימים חמים יותר?

שנייה לפני שהקיץ כבר כאן, הדבר האחרון שיידרש לכם לעשות זה לבחור פרגולות ברזל חזקות, אבל בו זמנית כאלו שאינן מעלות חלודה ויודעות לעמוד בפני כל סופה או שמש יוקדת כזו או אחרת.

מוכנים לייצר את השינוי בגינה הפרטית שלכם? אצלינו באיכות הברזל מבינים בדיוק את המטרות והרצון העז ומנגישים בפניכם את הברזל, האמנות ואת הפרגולה המושלמת שתהיה פתרון מדהים למראה אסתטי אבל לא מעוצב פחות וחזק.

איכות הברזל, מרגע שאנחנו נוגעים בברזל, הוא הופך כאמנות ביד היוצר והתוצאה? תוצר מדהים, עיצוב מושלם והכי חשוב ברזל מגולוון שיישאר אתכם לאורך שנים.

פרגולת ברזל

אלו סוגי פרגולות מברזל יש?

לפני שאתם יוצאים לבחור את פרגולת החלומות שלכם, אולי כדאי שתכירו את הסוגים המוצעים לכם.

הסוג הראשון הוא פרגולה עשוית ברזל עם עמודים חזקים שתומכים בה. היתרון בבחירת פרגולה כזו הוא בזכות שימושם של העמודים כמרזבים בתקופת גשם אבל בו זמנית הם מקנים גם תמיכה מעל לכל פינה של ישיבה, בריכה ואפילו פינת הג'קוזי הממוקמת בחצר.

אפשרות נוספת היא פרגולה תלויה ואף על פי שהיא תבנה ללא עמודים, אם תחברו בנותני שירות מקצועיים תוכלו ליהנות ממתקן בטיחותי, חזק ועמיד לאורך שנים.

פרגולת ברזל

המליצו לכם על פרגולות מברזל? איכות הברזל והקיץ שלכם הופך לחוויה

חומר הגלם עליו מושתתות פרגולות מברזל היה ויישאר ברזל חזק, מגולוון ובעיקר אחד כזה "שלא חושש מתנאי אקלים קיצוניים" כפי הנהוג במדינת ישראל. גשם, שמש, קורוזיה, חלודה – לכל הדברים הללו יש פתרון מושלם וכשמדברים על איכות הברזל מדברים על בניית פרגולות המבוססת על בחירת הברזל המגולוון, שיוף הברזל והכי חשוב בחירת הצבע המתאים ביותר על פי קו העיצוב הנבחר.

חשוב לציין כי ברזל היה ויישאר לא רק חומר גלם זול אלא גם אחד כזה שקל בידי היוצר וניתן לעצב אותו בדיוק על פי הקווים והצורות שיתאימו לכם. לכן, בהתאמה אישית ותכנון מתאים, תוכלו להעביר לנו את הדוגמא או כל העולה לכם בראש ואנו נייצר לכם את הקווים השונים, את העיטור המדהים ובגדול כל מה שיהפוך את הפרגולה שלכם ליצירתית ומיוחדת.

ללא ברגים בולטים או חיבורים שאינם קשורים, האמנים של איכות הברזל ייקחו את הרעיון שלכם הלאה ויהפכו אותו לפרגולת החלומות שלכם.

מחד גיסא, ברזל הוא אומנם חומר זול ונגיש לכל ומאידך גיסא, כאשר אתם בוחרים להקים פרגולה מברזל חשוב לשאוף ולהשיג גימור בעל פרופילים חזקים ואיכותיים וכן בעובי הנדרש ובאחריות של ברזל מגולוון או לחילופין חומר גלם שאינו בר החלדה.

זקוקים לעזרה? רוצים להשיג לעצמכם מינימום תחזוקה ומקסימום של תוצר מדהים? את פרגולת הברזל החדשה שלכם תשאירו בידיים נאמנות!

איכות הברזל – שנים של מוניטין, ידע והבטחה לייצור עם עמידות, חוזקות והכי חשוב עם מינימום בלאי.

התקשרו עוד היום למקצוענים של איכות הברזל וקבלו הצעת את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור פרגולה חזקה, אמידה ובעיקר אחת כזו ששומרת על נראות עדינה ומושלמת.

פרויקטים אחרונים

פרגולות ברזל

פרגולות לפארקים

פרגולות מעוצבות

סכך מברזל

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!